Unsplashed background img 1

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe naścienne, wolnostojące jednostronne lub dwustronne, wykonywane sąz profili stalowych lub aluminiowych. Grafika oraz litery wykonywane są z różnokolorowych folii samoprzylepnych wycinanych komputerowo lub drukowane na folii czy też banerze ploterem solwentowym. Oferowane przez nas tablice wykonujemy również na specjalne zamówienie, które często łączą ze sobą nietypowe kształty bądź rozmiary.

Unsplashed background img 3

Banery Reklamowe

  Banery reklamowe to jedna z najpopularniejszych form reklamy czasowej lub stałej, możliwość ich wielokrotnego używania predysponuje je, do używania w warunkach gdy wymagana jest duża mobilność reklamy. Wykonanie i eksploatacja banerów jest tańsza niżtablic reklamowych na sztywnym podłożu (niższa cena podkładu, małe wymiary po zwinięciu, a co za tym idzie niższe koszty transportu, łatwy montaż i demontaż). Banery na podkładzie plandekowym wykonywane metodą druku solwentowego, oczkowanie co 50 cm

Unsplashed background img 3

Reklama na witrynach sklepowych

FOLIA ONE WAY VISION (dziurkowana)

  Jest to reklama produktu lub usługi w miejscu jego sprzedaży na szybach i powierzchniach przeĨroczystych, która ma na celu poinformowanie oraz zachęcenie klienta do zakupu lub skorzystania z usług. Do wykonania reklam służy pełnokolorowy wydruk solwentowy na folii One Way Vision

Unsplashed background img 3

Szyld

  Szyld jest wizytówką każdej firmy nie zależnie od tego czy jest to mały sklepik czy duże przedsiębiorstwo. Warto aby jego wykonanie było solidne, projekt estetyczny I czytelny. W naszej ofercie znajdująsię szyldy wykonywane tradycyjna metodą. Polega ona na wyklejeniu podłoża folią o określonym kolorze i naniesieniu wyciętych na ploterze znaków liter lub logotypów.
Kolejną metodą wykonywania szyldów jest naklejenie na podłożu pełno kolorowego wydruku solwentowego. Technika ta daje nam możliwość umieszczenia na szyldzie zdjęcia produktu lub kolorowej grafiki z przejściami tonalnymi, cieniami itp.