Unsplashed background img 1

Folie

OFERUJEMY FOLIE OKIENNE I SAMOCHODOWE - FUNKCJONALNE I OZDOBNE

SPRZEDAŻ I MONTAŻ SYSTEMÓW FOLII NA SZYBY :
- okienne zewnętrzne i wewnętrzne
- samochodowe

  Folie spełniają najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem i atestami z Instytutu Szkła i Ceramiki, Instytutu Techniki Budowlanej. Kolor i odcień jest uzyskiwany w procesie produkcji poprzez dymienie poliestru lub przez napylenie metalu (nie są barwione w kleju tak jak wiele podróbek, które pojawiły się ostatnio na polskim rynku)

Rodzaje folii okiennych:

    -zabezpieczające (antywłamaniowe P0, P1, P2, P3 - jakość i certyfikat zgodny z właściwościami danej folii) stosowane do zabezpieczania szyby przed rozpryśnięciem się, w przypadku pęknięcia lub stłuczenia - grubsze folie spełniają wymogi P2 I P3
  -lustrzane (szyba daje efekt lustra) widoczność tylko ze strony z mniejszym nasyceniem światła, a z drugiej strony widać typowe lustro) - stosuje się w: biurach, sklepach, magazynach i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża ilośćświatła z jednoczesnym maskowaniem widoczności od zewnątrz.
  -matowe- mleczne (rozpraszające światło przy jednoczesnym maskowaniu widoczności w obydwie strony) stosowana do pomieszczeń biurowych, ścianek działkowych, drzwi, magazynów, szpitali...

Rodzaje folii samochodowych:

  - przyciemniające (w różnym stopniu zaciemnienia) Folie redukują 95% promieniowania UV i w zależności od stopnia przyciemnienia odbijająświatło słoneczne, pochłaniają ciepło nie pogarszając widoczności od wewnątrz pojazdu.
- przyciemniające refleksyjne (w różnym stopniu zaciemnienia) Folie redukują 95% promieniowania UV i w zależności od stopnia przyciemnienia odbijająświatło słoneczne, pochłaniają ciepło nie pogarszając widoczności od wewnątrz pojazdu.